Victorious Best of the Best ödülünü kazandı

MDN İstanbul

Türkiye’de bugüne kadar üretilmiş en büyük mega yat olan M/Y Victorious, en prestijli lüks segment ödülleri arasında yer alan Robb Report’un Best of the Best ödülünü kazandı.

AKYACHT tarafından Kocaeli’nde üretilen  85 metre boyundaki M/Y Victorious, geçtiğimiz günlerde de yat ve havacılık alanında dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri olan The International Yatch & Aviation Awards’ta 80 metre ve üzerinde mega yatlar kategorisinde En İyi Motor Yat ödülünü kazanmıştı.

İlginizi çekebilir:   Victorious’a uluslararası ödül

Gelişmiş bir explorer yat ile konforlu bir süper yat konseptinin benzersiz birleşimi olarak hayat bulan M/Y Victorious, 85 metre uzunluğa ve 14 metrelik genişliğe sahip. En yüksek üretim ve konfor standartlarının kullanıldığı M/Y Victorious’un içerisinde 200 metrekarelik beach club, wellness center, yüzme havuzu, fitness center, masaj, hamam, sauna, kuaför salonu, çocuk oyun alanı, sinema salonu, 3 seyir terası, lounge, cigar club, şömine, asansör ve helikopter pisti bulunuyor. Bin 316 metrekarelik misafir alanına sahip yatta, kısa yolculuklar ve karaya ulaşım için 13 metrelik bir limo katamaran, 12 metrelik bir spor tekne ve 9 metrelik Rib bulunuyor. fitness center, masaj, hamam, sauna, kuaför salonu

Bu haberin/makalenin tamamı ya da bir kısmı kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Kaynak gösterilse dahi aktif link verilerek kullanılabilir. Kaynak göstermeden ve aktif link vermeden yayımlayanlar hakkında yasal işlem başlatılır.

Bunu Paylaşın