‘Yılın İş İnsanı Ödülü’ Arkas Holding’e gitti

MDN İstanbul

Ege Üniversitesi İşletme Topluluğu, bu yıl 8’incisi düzenlenen ‘Kristal Yaka İş Ödülleri’ töreninde iş ve sanat dünyasının en iyilerini ağırladı

Çeşitli kategorilerde alanının önemli isimlerine ödüllerinin verildiği törende Yılın İş İnsanı Ödülü  kategorisinde ödül Arkas Holding Lojistik Grubu Başkanı Onur Göçmez’e verildi.

Ege Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı danışmanlığında öğrenciler farklı kategorilerde firmalar ve iş insanlarını online platformda değerlendirdi. Ege Üniversitesi öğrencileri arasında anket ile belirlenerek yapılan tören ‘iş dünyasını en geniş değerlendiren ödül töreni’ olma özelliği taşıyor.

Yılın İş İnsanı Onur Göçmez oldu

8’inci Kristal Yaka İş Ödülleri Yılın İş İnsanı Ödülünü alan Arkas Holding Lojistik Grubu Başkanı Onur Göçmez, bir ülkenin en büyük zenginliğinin gençleri olduğunu belirterek, “Gençler ülkemizin umudu. Bizleri sizler geleceğe taşıyacaksınız. Eğitimli gençlerimiz bizim en büyük zenginliğimiz. Bu yüzden bu ödül benim için çok anlamlı. Yeri de her zaman farklı olacak. Gençleri, vizyonlarını ve geleceğe bakış açılarını çok önemsiyorum bu ödüle layık görülmek benim için büyük bir mutluluk” dedi.

Bunu Paylaşın