Ana sayfa Dünya Uluslararası Gemiler ve Açıkdeniz Yapıları Konferansı düzenlenecek

Uluslararası Gemiler ve Açıkdeniz Yapıları Konferansı düzenlenecek

0
İskoçya Glasgow’daki Strathclyde Üniversitesi tarafından bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Uluslarası Gemiler ve Açıkdeniz Yapıları Konferansı International Conference on Ships and Offshore Structures) 1-4 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Covid-19 nedeniyle bu sene sanal olarak gerçekleşecek olan Konferans’ta Piri Reis Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi (E) Tuğamiral Prof. Dr. Nurhan Kahyaoğlu da konuşmacı olarak yer alacak.

Gemi mukavemeti, gemi hareketleri ve hidrodinamikleri, yorgunluk ve krılma, sıvı-yapı etkileşimi, çatma ve karaya oturma ve hesaplamalı akışkan dinamiği konularının yer aldığı Konferans’ın başkanlığını Prof. Dr. Erkan Öterkuş, Prof. Dr. Soren Ehlers ve Jeom Kee Paik yürütecek.

Konferans’ta konuşmacılar arasında (E) Tuğamiral Prof. Dr. Nurhan Kahyaoğlu’nun yanı sıra Conhur O Bradaigh, Feargal Brannan, Radu Chiritoiu, Jeaom Kee Paik, Jonas Ringsberg ve Herve Le Sourne yer alıyor.

Bu haberin/makalenin tamamı ya da bir kısmı kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Kaynak gösterilse dahi aktif link verilerek kullanılabilir. Kaynak göstermeden ve aktif link vermeden yayımlayanlar hakkında yasal işlem başlatılır.