Turkon Line’dan sektörde ilk

MDN İstanbul

Müşterilerinin çözüm süreçlerini kolaylaştırmak, kesintisiz ve sorunsuz hizmet sunmak isteyen Turkon Line, sektörde bir ilki hayata geçirdi.

Web sitesi üzerinden canlı destek uygulamasını başlatan Turkon Line, sektöre de bir yenilik getiriyor. Şirket, Turkon Live ismini verdiği uygulama ile kullanıcılarına ve müşterilerine daha da yakın olmayı hedefliyor.

Turkon Live canlı destek uygulamasıyla web sitesi üzerinden alınan çağrılar, “Canlı Destek Müşteri Yetkilileri” tarafından anlık olarak yönetilecek. Çağrı yönetim sistemi olarak, özel bir çalışma prensibi geliştiren Turkon Line, müşterilerinin daha hızlı yanıt alabilecekleri bir platformu da hayata geçirmiş olacak.

Konuyla ilgili değerlendirme yapan Turkon Line CEO’su O. Alkın Kalkavan, “Turkon Line olarak hizmet kalitemiz ve odağımıza aldığımız insan faktörünü dijital platformda destekleyerek yine tercih edilen marka olmayı sürdüreceğimize inanıyoruz. Önümüzdeki aylarda devreye alacağımız WhatsApp uygulamasıyla da sistemi entegre edeceğiz. Başlangıç aşamasında sadece hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet verecek uygulama, ihtiyaç doğrultusunda aşamalı olarak genişletilecek ve yurt dışı ülke müdürlüklerimizin de sürece eklenmesiyle tamamlanacaktır,” dedi.

Bu haberin/makalenin tamamı ya da bir kısmı kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Kaynak gösterilse dahi aktif link verilerek kullanılabilir. Kaynak göstermeden ve aktif link vermeden yayımlayanlar hakkında yasal işlem başlatılır.

Bunu Paylaşın