Ana sayfa Haberler Deniz Ticareti Türkiye’den Fas’a intermodal taşımacılık başladı

Türkiye’den Fas’a intermodal taşımacılık başladı

0
intermodal

Türk lojistik firması Logitrans Lojistik, Faslı lojistik hizmet sağlayıcısı Timar ile iş birliğine gitti. Anlaşmaya göre Logitrans tarafından Fas’a intermodal taşımacılık yapılıyor.

Fas’a taşımacılık hizmeti vermeye geçtiğimiz ay başladıklarını duyuran şirketin Fas ve Iberia Hat Müdürü Fadim Uysal, “Türkiye’nin en fazla ticaret yaptığı Afrika ülkelerinden 5’inci sırada olan Fas’a seferlerimiz başladı. Hem komple hem de parsiyel yüklerin düzenli olarak her Cuma-Cumartesi çıkışları yapılmaktadır. Yalnızca 6 günde Fas’a ulaşarak ülkenin en büyük lojistik hizmet sağlayıcılarından olan Timar’ın da işbirliği ile, en düşük seviyede yerel masraflarla ve en yüksek güvenlik koşullarında müşterilerimize hizmet sağlıyoruz. Bunu yaparken avantajlı fiyatlar ve hızlı teslimat anlayışımızdan da ödün vermiyoruz,” şeklinde konuştu.

İlginizi çekebilir:    Lojistik Sektörü, kombine taşımacılığa odaklandı

Logitrans, bölgeye yönelik yapacağı intermodal taşımalara ek olarak, Fas’ta gümrüklü, ısı ve nem kontrollü depolama hizmetleri ve ülke içi dağıtım hizmetleri de yürütüyor.

Bu haberin/makalenin tamamı ya da bir kısmı kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Kaynak gösterilse dahi aktif link verilerek kullanılabilir. Kaynak göstermeden ve aktif link vermeden yayımlayanlar hakkında yasal işlem başlatılır.