Ana sayfa Haberler Deniz Güvenliği Suzuki Marine deniz motorlarında kur sabitledi

Suzuki Marine deniz motorlarında kur sabitledi

0

Otomotiv ve motosiklet sektörlerinin yanı sıra denizcilik sektörünün de öncü isimleri arasında yer alan Suzuki, kullanıcılarına sağladığı ödeme kolaylıklarıyla sezonun açılış heyecanını artırıyor. Suzuki Marine, denizcilerin yaşanan ani dalgalanmalardan etkilenmemesi adına kuru 6,45’e sabitleme kararı aldı. Dıştan takma deniz motorlarına sahip olmak isteyen tüm kullanıcılar mayıs ayı boyunca geçerli olacak uygulamadan faydalanabilecekler. Suzuki Marine ayrıca pandemi sürecinde evden çıkamayan müşterileri için, canlı-görüntülü görüşme uygulamasıyla yetkili satıcılara ulaşma imkânı sağlıyor.

Suzuki ters dönüşlü çift pervane sistemi
Dıştan takma deniz motorlarında 2,5 HP’den 350 HP’ye kadar geniş bir ürün gamına sahip olan Suzuki Marine’nin en son yeniliği olan ‘ters dönüşlü çift pervane sistemi’ dikkat çekiyor. Yüksek performans ile dengeyi birleştiren bu yeni özellikle 2020’ye kuvvetli bir giriş hedefleyen Suzuki’nin diğer bir yeniliği ise mobil anlık bilgilendirme sistemi. Mmotorların adeta dile geldiği bu sistem sayesinde denize açılmadan motorun kontrolü ve ihtiyaçları saniyeler içinde cep telefonu vasıtasıyla görüntülenebiliyor. Bu sayede kullanıcılar çok daha güven içinde denize açılabiliyorlar.

Bu haberin/makalenin tamamı ya da bir kısmı kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Kaynak gösterilse dahi aktif link verilerek kullanılabilir. Kaynak göstermeden ve aktif link vermeden yayımlayanlar hakkında yasal işlem başlatılır.