Marsh’ta görev değişimleri

MDN İstanbul

Marsh Türkiye’de önemli atamalar gerçekleşti.
Müşterilerinin sektörlerine özel risklerini etkili bir şekilde yönetmeleri için yaratıcı çözümler sunan Marsh Türkiye’de önemli atamalar gerçekleşti. Ticari Kredi Sigortaları Bölümü Direktörü görevine Kağan Bulca, ‘Kurumsal Sigortalar, Plasman Direktörü’ görevine ise Sinem Gökçe atandı. Marsh Türkiye Operasyon ve Teknoloji Lideri Sinan Üst ise Marsh CSEE South & Türkiye Lideri olarak atandı. İstanbul merkezli çalışmaya devam edecek Sinan Üst, yeni göreviyle beraber mevcut sorumluluklarına ek olarak Kıbrıs, İsrail ve Yunanistan’ın operasyon ve teknoloji liderliğini de yapacak.

 

Kağan Bulca

Marsh Türkiye Ticari Kredi Sigortaları Bölüm Direktörü Kağan Bulca
1981 yılında dünyaya gelen Kağan Bulca, ortaokul ve lise öğrenimine Kültür Koleji’nde devam etti. Türkiye’deki lise eğitiminin ardından, Amerika’da Saint Mary, Miami Koleji ve University of Miami’de öğrenim gördü.

Farklı sektörlerde iş tecrübelerinin ardından 2006 yılında Coface Türkiye’ye transfer olan Bulca, son olarak 2018 yılında Willis Towers Watson’da kıdemli müdür olarak görev yapıyordu.

Sinem Gökçe

Marsh Türkiye Kurumsal Sigortalar Plasman Direktörü Sinem Gökçe
1984 doğumlu olan Sinem Gökçe, 2002 yılında Şişli Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini 2007 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünde tamamladı.

Kariyerine 2004 yılında Metal Hammadde Sanayi’de satış departmanında başlayan Gökçe, 2007 – 2018 yılları arasında Marsh Türkiye’de çeşitli görevlerde bulundu. Gökçe son olarak Howden Sigorta ve Reasürans Brokerliği’nde Direktör olarak görev yapıyordu.

Sinan Üst

Marsh CSEE South & Türkiye Lideri Sinan Üst
Marsh Türkiye’ye Ekim 2018’de Operasyon ve Teknoloji lideri olarak katılan Sinan Üst; proje yönetimi, IT danışmanlığı ve iş süreçleri geliştirme konularında geniş bilgi ve deneyime sahip. Marsh’a katılmadan önce Allianz Sigortada 11 yıl boyunca Proje Müdürü ve Organizasyonel Yönetim Direktörü unvanlarıyla çalışan Üst, görev aldığı süre boyunca merkezi destek fonksiyonlarının yanı sıra sigorta değer zincirlerinin her parçasında proje yönetimlerini üstlendi. Allianz kariyerinden önce ise, 10 yıl boyunca Amerika’da çeşitli şirketlerde Profesyonel IT Danışmanı olarak görev aldı. Sinan Üst PMP ve OPEX Blue Belt sertifikalarına sahip.

ETİKETLER: ,
Bunu Paylaşın