Ana sayfa Gündem MAN’ın dijital başarısı

MAN’ın dijital başarısı

0
MAN’ın tekneler için ürettiği iSea ekranı, tasarım dünyasının en prestijli yarışmalarından biri olan ‘Red Dot Award’da ödüle layık görüldü.

iSea ekranı, 60 farklı ülkeden, 6 bin 500’den fazla ürünün değerlendirildiği yarışmada Red Dot Award: Product Design 2020’ ödülünü kazandı.

Yarışmada, ürünlerin sahip oldukları estetik güzelliğinin yanı sıra kullanılan malzemeler, malzemelerin işlenme şekli, yüzey yapısı, ergonomi ve işlevsellik gibi çeşitli kriterlerle incelendi. Yapılan değerlendirmeler sonucu MAN Motorları’nın iSea ekranı; kompakt yapısı, zamandan bağımsız tasarım özelliği, fonksiyonelliği ve estetik görünümü ile ‘Red Dot Award: Product Design 2020’ ödülüne hak kazandı.

MAN Motorları iSea

Teknelerde büyük kullanım kolaylığı sağlayan ekran, tüm bileşenlerin gerek birbirleriyle gerekse harici sistemlerle yüksek bağlanabilirliğini sağlamasının yanı sıra motor çalışmasını, kumanda değerlerini, alarmları, başlatma/durdurma, video aktarımı ve daha birçok farklı fonksiyonu bir arada sunuyor. 7 adet çevre biriminin tek bir ekranda birleştirerek, tekne düzenli ve modern bir kontrol paneline sahip olmasını sağlayan iSea ekranda, akılı telefonlardaki IPS (In-Plane Switching) ekran teknolojisi kullanılıyor. Sade ve düşük kurulum derinliğiyle ön plana çıkan ekran, yüksek parlaklığa sahip cam yüzeyi ile kullanıcılara geniş görüş açısı sağlıyor. Basit menü yapısı, kaydırma hareketleriyle sezgisel bir kullanıma imkan tanıyan minimalist dokunmatik ekran, aynı zamanda sahip olduğu su geçirmeyen IP67 koruma sınıfı sayesinde güvenle kullanılabiliyor.

Bu haberin/makalenin tamamı ya da bir kısmı kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Kaynak gösterilse dahi aktif link verilerek kullanılabilir. Kaynak göstermeden ve aktif link vermeden yayımlayanlar hakkında yasal işlem başlatılır.