Ana sayfa Yaşam Haldun Dormen, 65’inci sanat yılını muhteşem bir oyunla kutluyor

Haldun Dormen, 65’inci sanat yılını muhteşem bir oyunla kutluyor

0
Duayen tiyatrocu Haldun Dormen, 65’inci sanat yılını muhteşem bir oyunla kutluyor. Dormen’in kaleminden çıkan ve aynı zamanda başrolünü de usta ismin üstlendiği oyun izleyenlere keyifli dakikalar yaşatıyor.
Yıllar önce yaptıkları oyunlarla izleyenleri kırıp geçiren, herkesin gönlünde taht kurmuş iki eski komedyenin şöhreti artık geçmişte kalmıştır. O dönemde aralarında yaşanılan küçük bir problemden dolayı bir gece yolları ayırmışlar ve uzun yıllar görüşmemişlerdir. Ta ki günün birinde gelen bir teklife kadar. Bu iki eski dost aralarındaki husumeti çözüp, tekrar özledikleri o şöhrete kavuşabilecekler mi?
Kerem Atabeyoğlu ve Haldun Dormen, bir zamanlar epey ünlü olan iki oyuncu. İkisi de birbirinden aksi ve bir o kadar sevimli eski dost. Şehir içinde bir motel odasında yaşayan, kendisinin yaşlandığını kabul etmeyen ve teknolojiden nefret eden huysuz yaşlı tahmin ettiğiniz gibi Haldun Dormen. Neden mi birbiriyle kavgalılar izlerken tahmin bile edemeyeceksiniz. Bir Zamanlar Gazinoda, 23 Şubat’ta KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi,’nde.

– Yazan: Haldun Dormen
– Yönetmen: Ali Altuğ
– Oynayanlar: Haldun Dormen, Kerem Atabeyoğlu, Gülen Karaman, Almıla Uluer, Caner Tör, Oytun Terzi, Murat Buyruk, Cansel Şanlı, Ece Arlı, Fatih Aslan