Gölcük Tersanesi Komutanlığı Personeli’nden Aysima’ya ziyaret

MDN Editör

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Gölcük Tersanesi Komutanlığı personeli 6 Şubat depremlerinin ardından Adıyaman’da enkazdan kurtardıkları Aysima Baltacı’yı ziyaret etti

MSB’nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “6 Şubat’ta meydana gelen depremlerden sonra Gölcük Tersanesi Komutanlığımız’ın personeli tarafından Adıyaman’da yapılan arama kurtarma çalışmaları sırasında depremin 160’ıncı saatinde Aysima kızımızı Miraç Sitesi’nin enkazından sağ olarak çıkarmanın sevincini yaşamıştık” açıklamasında bulunuldu.

Aysima’nın sağlık durumunun yakından takip edildiği belirtilirken paylaşımda, “Depremlerin seneidevriyesinde Aysima kızımızı evinde ziyaret ederek ona hediyeler verdik, kızımızın durumu hakkında akrabalarından bilgi aldık. Daha sonra okulunu ve öğretmenlerini ziyaret ederek olası bir afette neler yapmaları gerektiğine dair onlara bilgi verdik. Evladımızın her zaman yanında olacağımızı belirterek kendisine sağlıklı, mutlu ve güzelliklerle dolu bir hayat diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

TRT

Bunu Paylaşın