CANiK TTI Combat, Teksas’ın da gözdesi oldu

MDN İstanbul

Samsun Yurt Savunma’nın (SYS) amiral gemisi CANiK, en büyük ihracat pazarı olan ABD’de düzenlenen NRA Yıllık Konferans ve Fuarı’na geniş ürün yelpazesiyle katılarak gövde gösterisi yaptı. 17-19 Mayıs tarihleri arasında Teksas’ın Dallas şehrinde düzenlenen fuarın gözde ürünü, CANiK’in bu yıl lansmanını yaptığı ve kısa sürede on binlerce satış rakamına ulaşan tabancası TTI Combat oldu

Ürünlerinin performansı, kalitesi, dayanıklılığı ve tasarımı ile ABD’li kullanıcıların beğenesini toplayan CANiK, NRA (National Rifle Association- Ulusal Silâh Birliği)’nın düzenlediği fuarda bu yılın başında yine ABD’de düzenlenen SHOT Show’da ilk kez görücüye çıkardığı ve şimdiden dünya çapında ün yapmış yeni tabancası TTI Combat’ı tanıtmaya devam etti. CANiK’in Hollywood ünlülerinin atış eğitmeni ve dünyanın en ünlü silâh tasarımcısı Taran Butler ile tasarladığı TTI Combat, NRA fuarının da en dikkat çeken ürünlerinden biri oldu. ABD ve Avrupa’daki dev lansmanlardan sonra on binlerce adetlik satış rekoruna ulaşan TTI Combat, 16 Mayıs itibarıyla Türkiye’de de satışa sunuldu.

Birçok tabancasının yanı sıra NRA fuarında ateşli silâhlar için aksesuar markası olan MECANiK’in ürünlerini de sergileyen CANiK, MO3 Sportif Refleks Nişangâh ile de beğenileri topladı.

CANİK ürünleri her pazarda büyük ilgi görüyor

NRA fuarında çok büyük bir ilgiyle karşılaştıklarını söyleyen CANiK Genel Müdürü C. Utku Aral, “ABD pazarında bu kadar başarı elde etmemiz elbette bir şans değil, büyük gayret ve çalışmayla bu günlere ulaştık. Türkiye’de üreterek başta ABD olmak üzere dünyanın birçok noktasına ihraç ettiğimiz ürünlerimiz performansları, kaliteleri, dayanıklılıkları ve göz alıcı tasarımları ile sunduğumuz her pazarda liderliği ele alıyor. Özel tasarım tabancalar pazarında üst segmentte yer alan bir marka olarak piyasaya sunduğumuz son ürünümüz TTI Combat, üstün teknolojimiz ve kalitemizi, yüksek üretim kapasitemizle bir araya getirerek ortaya çıkardığımız ve mükemmel başarılar elde eden bir ürün oldu. CANiK’in tabanca ihracatında ilk sırada yer alan ABD’deki pazar payımızı da her geçen gün artırıyoruz. Geçtiğimiz yılın rakamları ile dünya genelinde ABD’ye yapılan ihracatta ilk üçte yer almayı başardık. Bu yıl elde ettiğimiz başarılarla hem bu sıralamadaki yerimizi hem de ABD pazar payındaki hacmimizi yükseltmeyi hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER: , , ,
Bunu Paylaşın