Şuanda bulunduğunuz yer: Anasayfa » Yaşam » İstanbul’da nefes kesen yarış

İstanbul’da nefes kesen yarış

İstanbul’da nefes kesen yarış

16-17 Eylül tarihlerinde 3. Internatıonal İstanbul Cup; IRC I, II, III ve IV sınıflarında İstanbul Caddebostan parkurunda yapıldı. Yarışı kazanan Cheese Sailing, Logo, Hedef yelken 30 ve Shell Alize Zig Zag Yat Takımları, 17 Eylül Pazar günü yapılan ödül töreninde kupalarını Cahit Üren, Ceren Şirin Bilginer, Semih Çınar ve Didem Acar’ın elinden aldı.

Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü organizasyonu ve Burgan Leasing ana sponsorluğu ile Caddebostan parkurunda gerçekleşen 3. INTERNATIONAL TAYK-BURGAN LEASİNG İSTANBUL CUP’a, Arçelik, Ford Otosan, Borusan, Turkcell, Güneş Sigorta, BurganBank, Tüpraş, MNG Kargo, Akkim, Eker, Columbia, Permolit, Sahibinden Com, Uniq2go, IBS gibi kurumların birbirinden iddialı takımları katıldı.

Oldukça güzel hava koşullarında gerçekleşen yarışların kazananları ise şöyle;

n IRC I (Sarı) sınıfında birinciliği Cheese Sailing-Levent Peynirci ve ekibi, ikinciliği Ford Otosan Fenerbahçe 2-FB. Spor Kulübü-Oğuz Ayan ve ekibi, üçüncülüğü Farrfara-Erhan Uzun ve ekibi.

n IRC II (Yeşil) sınıfında Birinciliği Logo-Tuğrul Tekbulut/Onur Bilgen ve ekibi, ikinciliği Eker Yarık Ayran-Ahmet Eker/Gülboy Güryel ve ekibi, üçüncülüğü Tüpraş Alize-Sinan Sümer/Anıl Berk Baki ve ekibi.

n IRC III (Lacicert) sınıbında birinciliği Hedef Yelken 30-Hedef yelken/Levent Özgen ve ekibi, ikinciliği Uniq2go-Hangover-Genco Sindel ve ekibi, üçüncülüğü Columbia Alize Keyfim 3,5- Selim Yazıcı/Evren Koncagül ve ekibi.

n IRC IV (Turuncu) sınıbında birinciliği Shell Alize Zig Zag-Sinan Sümer/Hüseyin Akca ve ekibi, ikinciliği IBS 40 Plus-Özcan Özverim ve ekibi, üçüncülüğü Alize-G-28 Sinan Sümer/Kaan Darnel ve ekibi.

Diğerleri hakkında

yazı sayısı : 3053

© 2013 marinedealnews.com Tüm hakları saklıdır.
Yazı, fotoğraf ve illüstrasyonların tüm hakları MarineDeal News Gazetesi’ne aittir. Yazılı izin olmaksızın hiçbir şekilde yazı, fotoğraf ve illüstrasyonlardan alıntı yapılamaz. Yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlara, yayınlanan ilanların sorumluluğu ise ilan sahiplerine aittir.

Scroll to top