Şuanda bulunduğunuz yer: Anasayfa » Gündem » 7’nci Denizin Yıldızları Sektör-Öğrenci Buluşması’nda sektörün yarını irdelenecek

7’nci Denizin Yıldızları Sektör-Öğrenci Buluşması’nda sektörün yarını irdelenecek

7’nci Denizin Yıldızları Sektör-Öğrenci Buluşması’nda sektörün yarını irdelenecek

Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi ve Denizcilik Kulübü tarafından her yıl düzenlenen Denizin Yıldızları Kariyer Günleri etkinliğinin 7’ncisi, 16-17 Ekim 2018 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü Oditoryumu’nda gerçekleştirilecek. Sektörün önde gelen firmaları ve birçok değerli konuşmacıların katılacağı etkinlikte; denizcilik sektörünün geleceği, mühendislik alanındaki gelişmeler, sektörün öğrencilerden beklentileri gibi konulara yer verilecek. Ayrıca uzakyol deniz stajından dönen son sınıf öğrencilerinin gemide çektikleri fotoğraflardan oluşan “Denizden” Fotoğraf Sergisi’de 7’inci Denizin Yıldızları etkinliği kapsamında sergilenecek.

7DY-AfisDeniz Ticaret Odası, Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği Odası, Entech & Semar, ABB, MAN, Karadeniz Holding, Pearl Naval, İnce Denizcilik, Active Shipping, Arkas, Zodiac Maritime, Beşiktaş Group, Borealis Denizcilik, YASA, Omikron Crew Management, Wartsila, İlkfer Group gibi firmalar ve kuruluşların katılım göstereceği etkinlikte, denizcilik sektörüne ilişkin birçok soruya cevap aranacak.

Diğerleri hakkında

yazı sayısı : 3081

© 2013 marinedealnews.com Tüm hakları saklıdır.
Yazı, fotoğraf ve illüstrasyonların tüm hakları MarineDeal News Gazetesi’ne aittir. Yazılı izin olmaksızın hiçbir şekilde yazı, fotoğraf ve illüstrasyonlardan alıntı yapılamaz. Yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlara, yayınlanan ilanların sorumluluğu ise ilan sahiplerine aittir.

Scroll to top