Şuanda bulunduğunuz yer: Anasayfa » Haber » ExxonMobil, Yeşil Liman Projesi’ni destekliyor

ExxonMobil, Yeşil Liman Projesi’ni destekliyor

ExxonMobil, Yeşil Liman Projesi’ni destekliyor

ExxonMobil, uyguladığı Mobil Serv℠ Mühendislik Hizmetleri Programı’yla; Yeşil Liman – Eko Liman Projesi kapsamında Türkiye’de faaliyet gösteren liman işletmelerinin çevreye ve iş sağlığına olan duyarlılıklarının en üst düzeye çıkarılmasını hedefliyor. ExxonMobil Türkiye Saha Mühendisi Hüseyin Hacıkadiroğlu, Mobil Serv℠ Mühendislik Hizmetleri sayesinde yüksek performanslı yağlama çözümleri ile müşterilerine geliştirilmiş enerji verimliliği sağlayabildiklerini belirtti.

Düzenli kullanıldığında liman işletmelerinde yılda ortalama 700 bin TL tasarruf sağlayabilen Mobil Endüstriyel ve Otomotiv Yağları, atık yağ oluşumunu yılda ortalama 15 bin litre azaltarak çevreye katkıda bulunuyor. Programın; verimliliği artıran, plansız duruşları azaltan, ekipman kullanım süresini uzatan ve yağ tüketimini azaltan özellikleri sayesinde makinelere önemli derecede performans artışı sunuluyor.

Diğerleri hakkında

yazı sayısı : 3053

© 2013 marinedealnews.com Tüm hakları saklıdır.
Yazı, fotoğraf ve illüstrasyonların tüm hakları MarineDeal News Gazetesi’ne aittir. Yazılı izin olmaksızın hiçbir şekilde yazı, fotoğraf ve illüstrasyonlardan alıntı yapılamaz. Yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlara, yayınlanan ilanların sorumluluğu ise ilan sahiplerine aittir.

Scroll to top