Şuanda bulunduğunuz yer: Anasayfa » Gündem » Conrad 40 metrelik süper yat Viatoris’i teslim etti

Conrad 40 metrelik süper yat Viatoris’i teslim etti

Conrad 40 metrelik süper yat Viatoris’i teslim etti

Polonyalı üretici Conrad, Viatoris adlı süper yatının vaftiz törenini, geçen ay Gdansk’taki bir kutlama haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdi. Norveç fiyortlarına doğru yola çıkan Viatoris, yeni evi olacak Hırvatistan’ın Akdeniz’deki kıyılarına demirlemeden önce Londra ve Hamburg gibi diğer kuzey şehirlerinde mola verecek.

Denizel mimarisi Hollandalı stüdyo Diana Yacht Design ve dış tasarımı Reymond Langton Design tarafından yapılan süper yatın iç mekân tasarımları Conrad Tersanesi’nin kendi ekibi tarafından gerçekleştirildi. Teknenin tersane ekibiyle yakın bir iş birliği içerisinde çalışan ancak ismi açıklanmayan sahibinin çok tecrübeli bir denizci ve Conrad’ın daha önceden de teknelerini teslim ettiği bir müşterisi olduğu belirtildi.

Conrad, daha fazla potansiyel müşterinin dikkatini çekmek amacıyla, Viatoris’i bu sene eylül ayında gerçekleştirilecek olan geleneksel Cannes ve Monaco fuarlarında sergileyecek.

Diğerleri hakkında

yazı sayısı : 3081

© 2013 marinedealnews.com Tüm hakları saklıdır.
Yazı, fotoğraf ve illüstrasyonların tüm hakları MarineDeal News Gazetesi’ne aittir. Yazılı izin olmaksızın hiçbir şekilde yazı, fotoğraf ve illüstrasyonlardan alıntı yapılamaz. Yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlara, yayınlanan ilanların sorumluluğu ise ilan sahiplerine aittir.

Scroll to top