Şuanda bulunduğunuz yer: Anasayfa » Gündem » London Port’a ek bir terminal inşa edilecek

London Port’a ek bir terminal inşa edilecek

Londra’nın Port of Tilbury Thurrock’taki mevcut limana bitişik olarak yeni bir terminal inşa etmek üzere Planlama Müfettişliği’ne bir kalkınma onayı emri (DHO) için başvuru yaptı. Önerilen yeni liman olan Tilbury2, eski Tilbury Güç İstasyonu’nun bir parçası olan 152 dönümlük alan üzerine inşa edilecek.

Tilbury2, Port of Tilbury’nin 2000  – 2012 yılları arasında 1 milyar poundluk yatırım programının merkezinde yer alıyordu. Bu yatırım, aynı zamanda, geçtiğimiz aylarda faaliyete geçen, Amazon Birleşik Krallık için 70 bin dönümlük Londra Dağıtım Parkuru olan limanın ikinci uzantısı olan ve İngiltere’nin en büyük depolarını da içeriyor.

Tilbury, son on yılda iş hacmini iki katına çıkardı. Rıhtımdaki hacmi 16 milyondan 32 milyon tona ve önümüzdeki 10-15 yılda doğrudan istihdamı 12 bin işçiye çıkarmayı planlıyor.

Diğerleri hakkında

yazı sayısı : 3053

© 2013 marinedealnews.com Tüm hakları saklıdır.
Yazı, fotoğraf ve illüstrasyonların tüm hakları MarineDeal News Gazetesi’ne aittir. Yazılı izin olmaksızın hiçbir şekilde yazı, fotoğraf ve illüstrasyonlardan alıntı yapılamaz. Yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlara, yayınlanan ilanların sorumluluğu ise ilan sahiplerine aittir.

Scroll to top